فروشگاه ابزار آلات در تهران فروشگاه ابزار آلات در تهران .

فروشگاه ابزار آلات در تهران

نمايندگي محصولات شركت كرون در ايران

شركت توسعه صنعت اهدا نماينده انحصاري محصولات كرون در ايران 
فروشگاه ابزار طاها نماينده شركت اهدا جهت فروش محصولات برقي كرون و وينكس است كه سال ها در اين زمينه سابقه خدمت رساني به مشتريان گرامي را دارد.

تاريخچه شركت كرون

ماجراي احداث و شكل گيري شركت كرون مانند بسياري از اختراعات و فناوري هايي كه به كمك بشر آمده است  ابتدا از يك تفكر ساده براي راه حل و رفع نياز تيغه هاي كارخانه برش سنگ كه در روستاي Shanghu يكي از چندين شركت صنعتي در شهرستان Yongkang است شروع شد.

شكل گرفت و همچنين يكي از چندين شركت صنعتي در آن شهر در آن زمان بود. در ابتداي امر به دليل توليد محدود و كوچك بودن كارگاه سنگ زمين  محصولات خود را به صورت سفارشي توليد كرده و به وسيله پست و يا دريافت مستقيم به مشتري هاي خود از جمله كارخانه مزبور ارسال مي‌كردند. سپس رفته‌رفته در سال‌هاي بعد اين شركت توانست گام هاي آرامي را در راستاي افزايش توليد و تحت تاثير قرار دادن بازارهاي داخلي بردارد.   اين شركت با استفاده از  توليدات با كيفيت و مقرون به صرفه اي خود به تدريج بازارهاي داخلي را تصاحب و نيم نگاهي به بازارهاي جهاني داشته باشد كه بعد از مدتي پا به عرصه بازارهاي جهاني نهاد و در اين زمينه هم بسيار موفق حاضر شد

شركت كرون با سه شعار نوآوري و خلاقيت اعتماد و  همبستگي توانست روز به روز در كار خود موفق  موفق تر شود و اعتماد مشتري ها را به دست آورد و جاي پاي خود را در ميان بازارهاي خارجي محكم كند.

 شركت كرون به جهت ارتقاي سطح علمي مهندسين و كارمندان خود اقدام به تاسيس دانشكده فني نموده است كه اين امر مي تواند در آينده نزديك جايگاه كيفي اين كالا را هم رديف كالاهاي ساخت اروپا ، امريكا ، ژاپن و برند هاي معروف دنيا قرار دهد.

محصولات شركت كرون علاقه بر ابزارهاي برقي بادي و شارژي شامل ابزارهاي صنايع چوب و فلزات مي باشد به همين دليل از تنوع بالاي محصولات و در كاربردهاي متفاوت برخوردار مي باشد از اين رو توانسته است براي هر سليقه اي به هر ميزان بودجه‌اي محصول خاص خود را داشته باشد و براي همگان محصولات خود را عرضه كند.

شركت كرون از بزرگترين توليد كنندگان ابزار برقي  در كشور چين بوده و از پيشتازان اين رشته در اين كشور مي باشد محصولات شركت كرون به بيش از ۳۰ كشور جهان از جمله كشورهاي اروپايي آمريكايي و خاورميانه صادر مي گردد. اعتقاد اين شركت برين است كه دستيابي به اهداف و ايده آل هاي مشتريان و توليد محصولاتي مناسب تمامي اقشار مصرف كننده كليد رسيدن به موفقيت مي باشد.

چشم انداز شركت ابزار برقي كرون ساختن تشكيلات اقتصادي عالي داراي مزيت رقابتي در سطح جهاني با حفظ شخصيت فرهنگي است كه براي رسيدن به اين چشم انداز مديران شركت نيروي انساني را مركز تمامي فعاليت‌هاي شركت قرار داده و با آموزش‌هاي تخصصي مستمر و نيروي انساني خود تلاش مي‌كند تا قدم‌هاي بلندتري را نسبت به رقباي جهاني خود  بردارند.

شركت كرون ارائه دهنده انواع ابزار يراق

شركت كرون ارائه دهنده انواع ابزار يراق هاي برقي شامل دريل ، بتن كن، چكش تخريب ، فرز ،نجاري,انواع كارواش و فارسي بر,ابزار شارژي، بادي، ميخ كوب ، منگنه كوب ، پيستوله هاي بادي و غيره مي باشد .

انواع ابزاردستي شامل انواع انبرآلات،آچارها،ابزار اندازه گيري، باغباني و ساختماني و انواع مته مي باشد.

به همين دليل متنوع ترين شركت ارائه دهنده ابزاردر ايران مي باشد.با توجه به اينكه فروشگاه اينترنتي ابزارطاها نمايندگي شركت كرون در ايران مي باشد كليه خدمات گارانتي كرون سرويس و خدمات پس از فروش كرون به خريداران ارائه مي گردد.

با خريد از فروشگاه ابزارطاها اين اطمينان وجود دارد كه ابزار يراق كرون  به طور مستقيم از شركت كرون خريداري شده است.

نمايندگي شركت ابزار برقي كرون در سال 1983 ميلادي (1361) تاسيس شده است و هم اكنون داراي بيش از 10 كارخانۀ زير مجموعۀ خود جهت توليد ابزار برقي مي باشد.شركت نمايندگي كرون با 29 سال سابقه  در زمينۀ توليد ابزار برقي يكي از بزرگترين توليدكننده ابزار برقي در چين بوده است.

محصولات شركت كرون به كشور جهان از جمله كشورهاي اروپايي و آمريكا صادر مي شود و همچنين نمايندگي شركت كرون در ايران نيز مي باشد.

نمايندگي شركت كرون در ايران به جهت ارتقاي سطح علمي مهندسين و كارمندان خود اقدام به تاسيس دانشكده فني نموده است كه اين امر مي توانيد در آينده نزديك جايگاه كيفي اين كالا را هم رديف كالاهاي ساخت اروپا ، امريكا ، ژاپن و برند هاي معروف دنيا قرار دهد.


برچسب: نمايندگي محصولات شركت كرون،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۹:۳۹ توسط:كتشتن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :