فروشگاه ابزار آلات در تهران فروشگاه ابزار آلات در تهران .

فروشگاه ابزار آلات در تهران

فروشگاه ابزار و يراق در تهران

ابزار به لوازمي مي‌گويند كه در انجام كارهاي مختلف نيروي كمكي ايجاد كرده و باعث مي‌شوند انجام كارها براي ما آسان شود. آچار، پيچ گوشتي و ... نمونه هايي از ابزار هستند. اصولا ابزارها نقش پررنگي در زندگي انسان ها دارند و خانه اي يافت نمي‌شود كه ابزار ساده و اوليه در آن وجود نداشته باشد.

يراق به تمامي فلزاتي گفته مي‌شود كه ذوب شده و در قالب شكل ميگيرند و سپس در زندگي انسان مورد استفاده قرار مي‌گيرند. يراق نيز در زندگي انسان كاربرد بسياري دارد. دستگره درها، شيرآلات و ... نمونه هايي از يراق ها هستند.

شما مشتريان گرامي مي توانيد جهت مشاهده ساير محصولات فروشگاه ابزار و يراق در تهران از طريق منو ناوبري سايت اقدام فرماييد.

حال كه با اهميت و لزوم وجود ابزارآلات و يراق در زندگي انسان آشنا شده‌ايد بايد بدانيد كه خريد ابزار و يراق خوب و با كيفيت همراه با قيمت مناسب امري مهم است. همه در هر زمينه اي به دنبال خريد بهترين محصولات هستند و ابزار و يراق نيز از اين قاعده مستثني نيست. پس اگر به دنبال خريد ابزار و يراق همراه با گارانتي و ضمانت كيفيت با قيمت مناسب هستيد در اين مقاله با ما همراه باشيد.

عوامل موثر بر قيمت ابزار و يراق چيست؟

چه عواملي بر قيمت ابزار و يراق تآثير مي‌گذارند؟ قيمت مناسب چگونه تعيين مي‌شود؟ برندهاي مختلف از عواملي هستند كه در قيمت ابزار و يراق تآثيرگذار هستند. با توجه به برند كيفيت نيز متغيير خواهد بود. گارانتي و ضمانت نيز عاملي است كه بر قيمت ابزار و يراق تآثير خواهد گذاشت. طراحي خاص و زيبايي محصول يا طراحي ارگونوميك براي استفاده راحتتر ميتواند يكي ديگر از عوامل باشد. در انتها بايد گفت خريد از فروشگاه هاي اينترنتي سبب كم شدن قيمت محصول خواهد شد. زيرا اين فروشگاه ها نيازي به اجاره يا خريد مغازه و ساير هزينه ها ندارند، طبيعي است كه قيمت ها كمتر باشد. البته اين موضوع براي تمامي سايت هاي فروش ابزار و يراق  صادق نيست.

فروشگاه ابزار و يراق در تهران

 

 

معرفي فروشگاه ابزار و يراق در تهران

يك فروشگاه ابزار و يراق در تهران، فروشگاه ابزار و يراق ابزارطاها است. اين فروشگاه با فروش اينترنتي محصولات خود سرتاسر ايران را پوشش داده و آماده ارائه خدمت به تمام هموطنان عزيز در هر كجاي ايران است. با اطمينان مي‌گوييم كه فروشگاه ابزارطاها با داشتن تجربه بسيار در كار فروش محصولات ابزار و يراق مي‌تواند بهترين مشاور شما در خريد ابزار و يراق باشد.


برچسب: فروشگاه ابزار و يراق در تهران، فروشگاه ابزار و يراق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۱:۳۵ توسط:كتشتن موضوع:

انواع اره هاي برقي و كاربرد هاي آن ها

بررسي انواع اره برقي

اره چيست؟

ابزاري براي برش قطعات و شيار دادن به آنهاست.

دربين خيلي از مردم اره هاي زنجيري به  اره برقي معروف است ، درحالي كه اره هاي زنجيري  ازنظر سيستم نيروي محركه به دو دسته كلي تقسيم مي شوند: اره هاي زنجيري برقي و اره هاي زنجيري بنزيني .

به اره هاي زنجيري بنزيني اره موتوري هم گفته مي شود.

اره هاي زنجيري برقي را براي مصارف كم و شخصي و براي كارهاي خانگي استفاده مي كنند ولي اره موتوري توسط افراد حرفه اي  و يا افرادي كه مي خواهند، حجم وسيعي از شاخه درختي را قطع كنند، مورد استفاده قرار مي گيرد.

اره فارسي بر

اره فارسي بر

 اره فارسي بر در نجاري كاربرد زيادي  و مهمي دارد و از ويژگي هاي خوب آن مي توان برش قطعات در اندازه  و زاويه دقيق نام برد.ابزاري كه دقت  برش چوب را به حداكثر   و سرعت برش چوب را به حداقل مي رساند . اره فارسي بر در دو مدل ميزي و ايستاده وجود دارند. نام ديگر اره فارسي بر ايستاده  پروفيل است كه  درفروشگاه  هاي ابزار يراق با اين نام به فروش ميرسد.

نكته  بسيار مهم در مورد اره هاي فارسي بر اين است كه  اره هاي فارسي بر ايستاده وزن بسيار بالايي نسبت به فارسي بر هاي ديگر دارند.

 بدنه اره فارسي بر ايستاده چدني است به همين دليل است كه توانايي جابجايي  اين ابزار سنگين را يك نفر به تنهايي ندارد و معمولا دو نفر هم به سختي آن را جابه‌جا مي‌كنند و به هيچ عنوان مناسب استفاده در نصب لوازم در ساختمان ها نيست.

اره هاي فارسي بري كه در بازار وجود دارند معمولا  با دو موتور دينامي و آرميچري  هستند.مدل هاي دينامي كم صدا و قدرت كمتري دربرش دارند اما در موتورهاي آرميچري با سرعت و قدرت بيشتري همراه هستند.

نكته مهمي كه در هنگام استفاده از اره فارسي بر بايد توجه كنيم اين است كه از فشار بيش از حد به دستگاه خودداري كنيم.اره هاي فارسي بر در مدل ها و قابليت هاي مختلف در بازار موجود هستند.

اره هاي عمود بر

اره عمود بر

اره هاي عمود بر به دو دسته صنعتي و نيمه صنعتي تقسيم مي‌شوند.

اره عمود بر صنعتي:

در اره هاي عمود بر صنعتي كه داراي دستگاه گيربكس فولادي مي‌باشند كه در جلوي دستگاه قرار مي گيرد ؛ يكي از دلايل اين كه اين دستگاه مي تواند فشار زيادي را تحمل كند  وجود اين قسمت در اين اره ها مي باشد.

اره هاي عمود بر نيمه صنعتي:

براي افرادي كه در كار گاه هاي نجاري به صورت كار آموز يا نيمه حرفه اي مشغول كار هستند اره هاي عمود بر نيمه صنعتي پيشنهاد مي شود زيرا كه قدرت كمتري نسبت به اره هاي عمود بر صنعتي دارد و همچنين هزينه مالي و جسمي كمتري نيز دارد.

اره گرد بر

اره گردبر

 اره هاي گرد بر به نام هاي اره مدور ، اره وزوزو ، اره اسكيل كاربرد دارد .اين اره ها به قدري معروف و پركاربرد هستند كه يكي از كارخانه هاي توليد اين نوع اره نام خود را از نام اين اره ها گرفته است .اره گرد بر از رايج ترين و پركاربرد ترين ابزار يراق در يك كارگاه ها مي باشد.

اره همه كاره:

اره همه كاره در بسياري از شغل ها كاربر زيادي دارد زيرا كه محدوده گسترده اي از كار ها را مي توان با آن انجام داد.اره هاي همه كاره  فقط محدود به  يك فعاليت  نيست بلكه در بسياري از كار گاه هاي نجاري ،رنگ كاري ،آهن كاري و غيره كاربرد دارد.اين اره همه كاره توسط فين در سال 1967 اختراع شد . از اين دستگاه در برش گچ و فعاليت هاي ساختماني و همچنين فعاليت هاي ديگر استفاده مي شد.

نكته مهم در خريد اين نوع ابزار يراق  توجه به ولت و آمپر و هم چنين وزن دستگاه است.هرچقدر عدد آمپر و ولت ابزار بالاتر باشد قدرت دستگاه بيشتر است.ابزار قدرتمند تر و با وزن پايين كارهاي سخت را انجام مي دهند.

گاهي اوقات براي حفاظت از تيغه و كاركرد موتور اين اره ها  بايد از روغن هاي مخصوص براي تميز كاري استفاده كنيم.

منبع: ابزارطاها


برچسب: انواع اره هاي برقي و كاربرد هاي آن ها، انواع اره هاي برقي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۰:۴۶ توسط:كتشتن موضوع:

نمايندگي محصولات شركت كرون در ايران

شركت توسعه صنعت اهدا نماينده انحصاري محصولات كرون در ايران 
فروشگاه ابزار طاها نماينده شركت اهدا جهت فروش محصولات برقي كرون و وينكس است كه سال ها در اين زمينه سابقه خدمت رساني به مشتريان گرامي را دارد.

تاريخچه شركت كرون

ماجراي احداث و شكل گيري شركت كرون مانند بسياري از اختراعات و فناوري هايي كه به كمك بشر آمده است  ابتدا از يك تفكر ساده براي راه حل و رفع نياز تيغه هاي كارخانه برش سنگ كه در روستاي Shanghu يكي از چندين شركت صنعتي در شهرستان Yongkang است شروع شد.

شكل گرفت و همچنين يكي از چندين شركت صنعتي در آن شهر در آن زمان بود. در ابتداي امر به دليل توليد محدود و كوچك بودن كارگاه سنگ زمين  محصولات خود را به صورت سفارشي توليد كرده و به وسيله پست و يا دريافت مستقيم به مشتري هاي خود از جمله كارخانه مزبور ارسال مي‌كردند. سپس رفته‌رفته در سال‌هاي بعد اين شركت توانست گام هاي آرامي را در راستاي افزايش توليد و تحت تاثير قرار دادن بازارهاي داخلي بردارد.   اين شركت با استفاده از  توليدات با كيفيت و مقرون به صرفه اي خود به تدريج بازارهاي داخلي را تصاحب و نيم نگاهي به بازارهاي جهاني داشته باشد كه بعد از مدتي پا به عرصه بازارهاي جهاني نهاد و در اين زمينه هم بسيار موفق حاضر شد

شركت كرون با سه شعار نوآوري و خلاقيت اعتماد و  همبستگي توانست روز به روز در كار خود موفق  موفق تر شود و اعتماد مشتري ها را به دست آورد و جاي پاي خود را در ميان بازارهاي خارجي محكم كند.

 شركت كرون به جهت ارتقاي سطح علمي مهندسين و كارمندان خود اقدام به تاسيس دانشكده فني نموده است كه اين امر مي تواند در آينده نزديك جايگاه كيفي اين كالا را هم رديف كالاهاي ساخت اروپا ، امريكا ، ژاپن و برند هاي معروف دنيا قرار دهد.

محصولات شركت كرون علاقه بر ابزارهاي برقي بادي و شارژي شامل ابزارهاي صنايع چوب و فلزات مي باشد به همين دليل از تنوع بالاي محصولات و در كاربردهاي متفاوت برخوردار مي باشد از اين رو توانسته است براي هر سليقه اي به هر ميزان بودجه‌اي محصول خاص خود را داشته باشد و براي همگان محصولات خود را عرضه كند.

شركت كرون از بزرگترين توليد كنندگان ابزار برقي  در كشور چين بوده و از پيشتازان اين رشته در اين كشور مي باشد محصولات شركت كرون به بيش از ۳۰ كشور جهان از جمله كشورهاي اروپايي آمريكايي و خاورميانه صادر مي گردد. اعتقاد اين شركت برين است كه دستيابي به اهداف و ايده آل هاي مشتريان و توليد محصولاتي مناسب تمامي اقشار مصرف كننده كليد رسيدن به موفقيت مي باشد.

چشم انداز شركت ابزار برقي كرون ساختن تشكيلات اقتصادي عالي داراي مزيت رقابتي در سطح جهاني با حفظ شخصيت فرهنگي است كه براي رسيدن به اين چشم انداز مديران شركت نيروي انساني را مركز تمامي فعاليت‌هاي شركت قرار داده و با آموزش‌هاي تخصصي مستمر و نيروي انساني خود تلاش مي‌كند تا قدم‌هاي بلندتري را نسبت به رقباي جهاني خود  بردارند.

شركت كرون ارائه دهنده انواع ابزار يراق

شركت كرون ارائه دهنده انواع ابزار يراق هاي برقي شامل دريل ، بتن كن، چكش تخريب ، فرز ،نجاري,انواع كارواش و فارسي بر,ابزار شارژي، بادي، ميخ كوب ، منگنه كوب ، پيستوله هاي بادي و غيره مي باشد .

انواع ابزاردستي شامل انواع انبرآلات،آچارها،ابزار اندازه گيري، باغباني و ساختماني و انواع مته مي باشد.

به همين دليل متنوع ترين شركت ارائه دهنده ابزاردر ايران مي باشد.با توجه به اينكه فروشگاه اينترنتي ابزارطاها نمايندگي شركت كرون در ايران مي باشد كليه خدمات گارانتي كرون سرويس و خدمات پس از فروش كرون به خريداران ارائه مي گردد.

با خريد از فروشگاه ابزارطاها اين اطمينان وجود دارد كه ابزار يراق كرون  به طور مستقيم از شركت كرون خريداري شده است.

نمايندگي شركت ابزار برقي كرون در سال 1983 ميلادي (1361) تاسيس شده است و هم اكنون داراي بيش از 10 كارخانۀ زير مجموعۀ خود جهت توليد ابزار برقي مي باشد.شركت نمايندگي كرون با 29 سال سابقه  در زمينۀ توليد ابزار برقي يكي از بزرگترين توليدكننده ابزار برقي در چين بوده است.

محصولات شركت كرون به كشور جهان از جمله كشورهاي اروپايي و آمريكا صادر مي شود و همچنين نمايندگي شركت كرون در ايران نيز مي باشد.

نمايندگي شركت كرون در ايران به جهت ارتقاي سطح علمي مهندسين و كارمندان خود اقدام به تاسيس دانشكده فني نموده است كه اين امر مي توانيد در آينده نزديك جايگاه كيفي اين كالا را هم رديف كالاهاي ساخت اروپا ، امريكا ، ژاپن و برند هاي معروف دنيا قرار دهد.


برچسب: نمايندگي محصولات شركت كرون،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۹:۳۹ توسط:كتشتن موضوع: